„TechHub“ kviečia dalyvauti hakatone „INNOVATION HACK. STRIDE OF HEALTH“, kuris vyks 2022 m. gegužės 6-8 d. VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto TechHub erdvėje.

Šio 3 dienų hakatono tikslas – ieškoti inovatyvių sprendimų, susijusių su sveikata, sveika gyvensena, sportu, fiziniu aktyvumu ir jo stebėjimo įrenginiais, kurie atkreiptų dėmesį ne tik į žmonių, bet ir į naminių gyvūnų sveikatą bei fizinį aktyvumą.

Jau turi idėją, kurią norėtum įgyvendinti? Šiam hakatonui iššūkius kviečiame siūlyti ir Jus! Užpildykite tam skirtą formą atsakydami į klausimus apie savo idėją ir galbūt būtent Jūsų pasiūlytas iššūkis bus sprendžiamas hakatono „INNOVATION HACK. STRIDE OF HEALTH“ metu.

Hakatone gali dalyvauti komandos nuo 4 iki 6 žmonių, kiekvienas komandos narys turi užpildyti atskirą registracijos formą ir joje įvardinti savo komandos pavadinimą.

Hakatono „INNOVATION HACK. STRIDE OF HEALTH“ metu kviesime kurti įrenginius, aplikacijas bei sistemas, skirtus:

• Sveikam senėjimui
  • Sveikai mitybai
  • Fiziniam aktyvumui
  • Gyvūnų sveikatos priežiūrai
  • Spec. tarnybų pareigūnų sveikatos kontrolei
  • Psichologinei sveikatai
  • Žaliosios ir žiedinės ekonomikos sveikatinimui skirtiems sprendimams

Galimos įrenginių, aplikacijų ir sistemų kūrimo technologijos: sveikatos ir gyvybinių funkcijų monitoringas, dirbtinio intelekto įgalinimas, VR, AR.

Registruokis dalyvauti hakatone

Registruok savo idėją